Načítám Semináře

Pro shlédnutí videa se, prosím, registrujte (napravo). Odkaz Vám obratem pošleme do e-mailu.

Česká rada pro šetrné budovy uspořádala další ze série seminářů z oblasti veřejných zakázek na šetrné, zdravé a energeticky efektivní budovy.
Zde (po registraci vpravo) získáte odkaz ke shlédnutí video záznamu tohoto semináře.

V budovách trávíme 90% času a zvlášť letos si uvědomujeme důležitost jejich kvality včetně prostředí v nich. Investice do budov by měly být dlouhodobě funkční a šetrné k uživateli, životnímu prostředí a investorově kapse.

Jak připravit takový projekt, vysoutěžit dodavatele a akci financovat? Kam se obrátit pro radu? To vše se dozvíte na tomto semináři.

Program a mluvčí:
  • Udržitelné, cirkulární a sociální aspekty ve veřejném zadávání – odpovědné veřejné zadávání (Regina Hulmanová, MPSV)
  • Performance Design & Build jako moderní způsob přípravy, zadání a realizace projektů výstavby nových budov, při kterém je dodavatel zodpovědný nejen za všechny etapy návrhu, projektování a výstavby, ale i za nepřekročení garantovaných investičních i budoucích provozních nákladů; integrovaná architektonická soutěž a hodnocení nabídek podle kritéria nákladů životního cyklu (Aleš Chamrád, APES)
  • Příkladná veřejná zakázka – Léčebna Ostrov u Macochy – projekt připravovaný metodou Design & Build s důrazem na architektonické řešení, nízkou energetickou náročnost a využívající BIM modelování (Jakub Váňa, Jihomoravský kraj)
  • Příklady šetrných budov z praxe – certifikované budovy, inspirace ze zajímavých českých projektů nových šetrných budov nebo rekonstrukcí stávajících (Jiří Tencar, ČVUT UCEEB)
  • Závěr

Pro koho je záznam semináře určený?

  • Všichni veřejní zadavatelé – starostové, pracovníci odborů správy majetku, investic, veřejných zakázek, právních oddělení, ale také provozovatelé budov

Pro shlédnutí videa se, prosím, registrujte na seminář. Pošleme Vám odkaz e-mailem.